Malý šperk – začínání a zakončování v žebrovém uzlu

Iva Prošková
06.02.2024 05:54

Vstoupit do kurzu

V lekci „Malý šperk – začínání a zakončování v žebrovém uzlu“ se naučíte základy tvorby šperků pomocí žebrového uzlu. Tato technika je velmi jednoduchá, ale přitom efektní a umožní vám vytvářet krásné a originální šperky.

Lektor Iva Prošková vás provede postupem začínání a zakončování pomocí žebrového uzlu a naučí vás, jak správně vybrat a kombinovat materiály pro tvorbu šperků. Naučíte se také, jak správně manipulovat s nitěmi a jak vytvářet různé plochy a dekorace pomocí žebrového uzlu.

Tato lekce je součástí kurzu „Drhání pro začátečníky“, ve kterém se dozvíte vše potřebné pro tvorbu šperků a dalších dekorací pomocí techniky drhání. Navíc získáte informace o materiálech a pomůckách potřebných pro drhání a naučíte se další populární techniky jako například prýmek.

Kurz „Drhání pro začátečníky“ je ideální pro všechny, kteří chtějí začít s tvorbou šperků a dalších dekorací pomocí drhání. Lektor Iva Prošková je zkušená a kreativní tvůrkyně, která vás provede celým kurzem a poskytne vám veškeré potřebné informace a rady pro úspěšnou tvorbu.

Připojte se k nám a objevte krásu a příjemnost tvorby vlastních šperků a dekorací pomocí techniky drhání!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu