Barevné náramky

Iva Prošková
06.02.2024 05:55

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu „Drhání pro začátečníky“ se budeme věnovat tvorbě barevných náramků. Budeme se zabývat technikou drhání neboli macramé a budeme si hrát s různými barvami.

Kurz „Drhání pro začátečníky“ je veden lektorkou Ivou Proškovou, která je odbornicí na tuto prastarou a úžasnou techniku tvorby s nitěmi. Macramé nabízí široké možnosti a varianty a je vhodné pro všechny, kdo rádi tvoří s nitěmi.

Po absolvování kurzu budete schopni vytvořit nejrůznější náramky, pásky, náhrdelníky, kabelky, závěsy, ozdobné sňůrky nebo třeba i plédy či dekorace na zeď. V kurzu se dozvíte, jaké materiály jsou pro drhání vhodné, jaké pomůcky budete potřebovat, jak začínat a zakončovat v macramé, jak vytvářet různé plochy a jak z vytvořené plochy udělat například kabelku. Získáte také přehled o populárních technikách prýmek.

Drhání je skvělým způsobem, jak si doma vytvořit okrasné i praktické předměty. Zároveň můžete své výrobky z macramé využít jako originální dárky pro svou rodinu a blízké. Možná se vám ale zalíbí natolik, že budete mít chuť je začít prodávat. Drhání je v současnosti opět velmi populární a nabízí mnoho možností pro vlastní kreativitu.

Lektorka Iva Prošková je vášnivou krajkařkou a má velké zkušenosti s macramé. V tomto kurzu vás provede jednotlivými technikami a ukáže vám, jak vytvořit krásné dekorace, šperky a doplňky.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu