80%

Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka
online video kurz

  • 18 lekcí
Jaroslav Konvička

Návod na Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka

Kurz „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“ vám pomůže naučit se anglicky přirozeným a efektivním způsobem. Lektor Jaroslav Konvička vám ve videokurzu ukáže, jak se naučit cizí jazyk s lehkostí. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé studenty a je postaven na osvědčených metodách polyglotů a současných vědeckých poznatcích.

V kurzu se naučíte několik důležitých dovedností, jako je vytvoření osobního studijního plánu, udržení motivace, rozmluva již od prvního dne studia, výběr srozumitelných a zajímavých zdrojů a překonání některých záludností anglické gramatiky. Kurz vám také představí různé jazykové aplikace, webové stránky a knihy, které vám pomohou rozvíjet vaše jazykové dovednosti.

Tento videokurz je skvělým způsobem, jak se naučit anglicky z pohodlí domova. Kurz je strukturovaný, snadno sledovatelný a plný užitečných tipů a triků. Pokud jste se už několikrát pokusili naučit anglicky, ale bezúspěšně, tento kurz vám určitě pomůže vymanit se z tohoto začarovaného kruhu.

Vyzkoušejte „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“ a zjistěte, jak můžete efektivně a přirozeně osvojit anglický jazyk.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu