Textové aplikace
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Textové aplikace” se seznámíme s několika jazykovými aplikacemi a webovými stránkami, které nám pomohou osvojit si jazyk pomocí textu.

Tato lekce je součástí kurzu “Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka”, který vám umožní naučit se anglicky z pohodlí domova. Lektor Jaroslav Konvička vám představí přirozenou a efektivní cestu k osvojení cizího jazyka.

V rámci kurzu se naučíte, jak se učí polygloti, jak si vytvořit svůj osobní studijní plán, jak udržet motivaci, jak si rozmluvit od prvního dne studia a jaké aplikace, zdroje a metody používat k efektivnímu studiu. Získáte také tipy, jak najít srozumitelný a zajímavý obsah podle vaší úrovně a zájmů a jak překonat některé záludnosti anglické gramatiky.

V rámci této lekce vám budou představeny různé jazykové aplikace, webové stránky a knihy, které vám skutečně pomohou s rozvojem jazykových dovedností. Budete se učit z videí a textů, které si sami zvolíte, a jazyk si budete osvojovat naprosto přirozeně. Tyto metody lze použít pro jakýkoliv cizí jazyk a tento balíček zdrojů a technik vám pomůže vždy vědět, jak se správně učit.

Máte-li zájem se vydat na vlastní cestu k osvojení cizího jazyka, můžete si zdarma prohlédnout první díly tohoto online kurzu “Angličtina pro samouky”. Objevíte, že se učení jazyků může stát zábavou!

Vstoupit do kurzu

Reklama