Vstoupit do kurzu

V lekci „Jak se učím cizí jazyky“ vám lektor, Jaroslav Konvička, představí svůj vlastní studijní plán a nástroje, které používá ke studiu. Tato lekce je součástí online kurzu „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“.

Kurz vám pomůže naučit se anglicky přirozeným a efektivním způsobem a odhadnout se z začarovaného kruhu nevýsledného učení jazyků. Ve videokurzu se dozvíte, jak se učí polygloti, jak si vytvořit svůj osobní studijní plán a jak si udržet motivaci. Naučíte se rozmluvit už od prvního dne studia a objevíte různé aplikace, zdroje a metody, které vám pomohou studovat efektivně. Kurz se zaměřuje i na hledání srozumitelného a zajímavého obsahu podle vaší úrovně a zájmů a překonání některých záludností anglické gramatiky.

Videokurz je postaven na osvědčených metodách polyglotů a na současných vědeckých poznatcích. Je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty. Můžete si sami vybrat jazyk, který vás zajímá, a naučit se ho pomocí videí a textů. Kurz vám také představí různé jazykové aplikace, webové stránky a knihy, které vám skutečně pomohou rozvíjet vaše jazykové dovednosti.

Pokud chcete začít svou vlastní cestu k osvojení cizího jazyka a zjistit, že učení jazyků může být zábava, podívejte se na první díly tohoto kurzu zdarma.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu