Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Jeden příběh týdne“ se naučíte praktickou metodu, která vám umožní mluvit anglicky již od prvního dne. Tato metoda je vhodná pro začátečníky, kteří si chtějí udržovat motivaci a radost z učení. Během několika týdnů se naučíte hovořit na úzce vymezené téma, které si sami vyberete.

Lekce je součástí kurzu „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“, který vám umožní naučit se anglicky z pohodlí domova efektivní cestou. Kurz vám ukáže, jak se naučit cizí jazyk přirozenou a efektivní metodou. Lektor Jaroslav Konvička vám poradí, jak se učit anglicky podle osvědčených metod polyglotů a současných vědeckých poznatků.

Kurz vám pomůže pochopit, jak se učit polyglot a jak si vytvořit svůj osobní studijní plán. Naučíte se, jak udržet motivaci a jak začít mluvit anglicky již od prvního dne studia. Kurz vám také představí různé aplikace, zdroje a metody, které vám pomohou efektivně studovat. Získáte tipy na srozumitelný a zajímavý obsah podle vaší úrovně a zájmů. Kurz vám také pomůže překonat některé záludnosti anglické gramatiky.

Videokurz je vhodný nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé studenty. Kurz je postaven na osvědčených metodách polyglotů a na současných vědeckých poznatcích. V rámci kurzu budete pracovat s různými jazykovými aplikacemi, webovými stránkami a knihami, které vám skutečně pomohou rozvíjet vaše jazykové dovednosti.

Pokud chcete naučit se cizí jazyk přirozeně a efektivně, kurzu „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“ je pro vás ideální volba. Začněte se učit anglicky již dnes a uvidíte, že jazyky mohou být zábava!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu