Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Jak si vybrat srozumitelný zdroj“, se dozvíte, jak hledat materiály pro studium cizího jazyka tak, abyste mohli úspěšně rozvíjet své jazykové schopnosti. Lekce je součástí kurzu „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“, který vám pomůže zvládnout angličtinu přirozeným a efektivním způsobem.

V kurzu se naučíte, jak se učí polygloti, jak si vytvořit svůj vlastní studijní plán, jak se motivovat, jak se domluvit již od prvního dne studia, jaké aplikace, zdroje a metody používat pro efektivní studium, jak najít srozumitelný a zajímavý obsah odpovídající vaší úrovni a zájmům, a jak překonat některé gramatické problémy angličtiny.

Tento videokurz je založen na ověřených metodách polyglotů a aktuálních vědeckých poznatcích. Je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty.

Tento kurz vám představí několik jazykových aplikací, webových stránek a knih, které vám skutečně pomohou rozvíjet své jazykové dovednosti. Budete se učit prostřednictvím videí a textů, které si sami vyberete. Tato metoda vám umožní osvojit si jazyk přirozeným způsobem. Kurz je vhodný pro studium jakéhokoliv cizího jazyka. S tímto balíčkem zdrojů a technik už nebudete váhat.

Pokud se chcete vydat na vlastní cestu k osvojení cizího jazyka, podívejte se na první díly tohoto online kurzu „Angličtina pro samouky“ zdarma. Uvidíte, že jazyky mohou být zábavné!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu