Vstoupit do kurzu

Motivace je zásadním faktorem při studiu cizích jazyků. Bez ní se vzdělávání a pokrok stávají těžkými a obtížnými úkoly. Tato lekce s názvem „Jak si udržet motivaci“ je součástí videokurzu „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“, který vás provede celým procesem učení se anglického jazyka.

Lektorem kurzu je Jaroslav Konvička, který vám pomůže najít způsob, jak se naučit cizí jazyk přirozeným a efektivním způsobem. V kurzu se naučíte, jak se učí polyglot, jak si vytvořit osobní studijní plán a především, jak si udržet motivaci.

Kromě toho se dozvíte, jak efektivně komunikovat již od prvních dní studia, jaké aplikace, zdroje a metody používat pro efektivní studium, jak najít srozumitelný a zajímavý obsah a jak překonat některé záludnosti anglické gramatiky. Videokurz je vhodný nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé studenty.

Prominentními metodami v kurzu jsou osvědčené postupy polyglotů a aktuální vědecké poznatky. Kurz je založen na realitě a celkově může být aplikován na jakýkoli cizí jazyk.

Pokud se chcete vydat na vlastní cestu v učení cizího jazyka, tento videokurz je pro vás skvělým zdrojem informací a podnětů. Takže neváhejte a prohlédněte si první díly tohoto online kurzu zdarma. Uvidíte, že učení cizího jazyka může být zábavné!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu