Vstoupit do kurzu

V desáté lekci kurzu „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“ vás lektor Jaroslav Konvička provede procesem učení se z videí na platformě YouTube. Naučíte se vyhledávat a vybírat videa, která jsou vhodná pro vaši jazykovou úroveň, a také jakým způsobem se z těchto videí nejlépe učit. Spolu s lektorem se naučíte efektivním způsobem posunout své jazykové dovednosti na novou úroveň.

Kurz „Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka“ je ideální pro ty, kteří chtějí se naučit anglický jazyk z pohodlí domova. Lektor Jaroslav Konvička vám představí přirozené a efektivní metody, které pomohou vám se naučit jazyk bez přílišné námahy. Kurz vám také ukáže, jak si vytvořit osobní studijní plán, udržet si motivaci a rozmluvit se v cizím jazyce již od prvního dne studia.

Kromě toho se v kurzu naučíte, jaké aplikace, zdroje a metody používat pro efektivní studium, jak najít srozumitelný a zajímavý obsah na YouTube, a jak překonat některé záludnosti anglické gramatiky. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty.

Celkově je tento videokurz založen na osvědčených metodách polyglotů a současných vědeckých poznatcích. Pokud chcete osvojit cizí jazyk efektivně a přirozeně, tento kurz je pro vás. Vyzkoušejte první díly kurzu zdarma a přesvědčte se, že učení jazyků může být skutečně zábavné!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu