80%

Jak se zbavit trémy a strachů
online video kurz

  • 16 lekcí
Ivo Toman

Návod na Jak se zbavit trémy a strachů

Kurz „Jak se zbavit trémy a strachů“ od lektora Ivo Tomana je vysoce účinný online video kurz, který vám pomůže překonat různé strachy a získat odvahu. Ivo Toman, známý český školitel a autor, vám dává přehledný a praktický průvodce, jak se vypořádat se strachem a dosáhnout osobního růstu.

V kurzu se dozvíte, proč máme strach a jak ho měřit, jak nás strach chrání a kdy naopak škodí. Ivo Toman vám představí špatné i správné postupy snižování trémy, fóbií a jiných strachů. Zjistíte, jak sociální strachy ovlivňují naše chování a jak úspěch souvisí se strachem.

Kromě teoretických informací vám kurzu poskytne i praktické postupy a fígle, jak se vypořádat s trémou a jak najít odvahu k těžkým rozhodnutím. Překonání strachu vám pomůže získat sebevědomí a dosáhnout osobního a profesního úspěchu.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak se zbavit strachů a trémy a žít plnější a šťastnější život. Přidejte se k tisícům lidí, kteří již využili Ivo Tomana jako průvodce k překonání svých strachů a dosažení svých cílů.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak se zbavit trémy a strachů

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu