100%

SEO a UX pro kategorie e-shopu
online video kurz

  • 7 lekcí
Michal Binka

Návod na SEO a UX pro kategorie e-shopu

Online video kurz „SEO a UX pro kategorie e-shopu“ je školení, které vám pomůže správně optimalizovat stránky vašeho e-shopu pro vyhledávače. Kurz vedený lektorem Michalem Binkou je určený pro všechny, kteří chtějí zlepšit uživatelský zážitek a dosáhnout lepších výsledků ve vyhledávačích.

Přímo v kurzu se naučíte, proč je důležité řešit UX (uživatelský zážitek) ve vašich e-shopových kategoriích a jak identifikovat klíčová slova a fráze pro jednotlivé kategorie. Michal Binka vám ukáže, jak si rychle udělat analýzu klíčových slov a jak vytvořit ideální kategorii pro různé produktové skupiny, například sluchátka, šaty nebo náušnice. Dále se naučíte, jak ještě efektivněji vytvářet e-shopové kategorie za pomocí analytického nástroje.

Pokud chcete mít e-shopové kategorie zpracované ještě lépe než Alza, Mall či Glami, video kurz „SEO a UX pro kategorie e-shopu“ je přesně pro vás. Po zakoupení kurzu máte dokonce nárok na třicetiminutovou konzultaci s lektorem zdarma.

Lektor Michal Binka je SEO konzultant s téměř 20 lety zkušeností v oblasti online marketingu. Je autorem 2 úspěšných knih o SEO a spolupracuje s nejúspěšnějším SEO nástrojem v ČR – Collabim, stejně jako s největší e-shopovou platformou – Shoptetem.

Přidejte se k této výjimečné školení a získejte neocenitelné znalosti, které vám pomohou dosáhnout lepších výsledků ve vyhledávačích a zlepšit uživatelský zážitek vašich zákazníků.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu SEO a UX pro kategorie e-shopu

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu