Identifikace podkategorií a vyhledávaných parametrů pro kategorii Sluchátka

Michal Binka
06.02.2024 10:08

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte, jak identifikovat podkategorie a vyhledávané parametry pro kategorii Sluchátka. Získáte ukázkový dataset se seznamem frází a kontingenční tabulkou, které vám pomohou najít relevantní vstupní stránky. Budete mít také k dispozici ukázky nejvyhledávanějších podkategorií Sluchátek a nejčastěji hledaných parametrů.

Tato lekce je součástí kurzu „SEO a UX pro kategorie e-shopu“ vedeného Michalem Binkou. V kurzu se naučíte, proč je důležité řešit UX v e-shopových kategoriích a jak identifikovat klíčová slova a fráze pro jednotlivé kategorie. Naučíte se také, jak analyzovat klíčová slova a vytvářet ideální kategorie pro různé produktové skupiny. Kurz vám pomůže udělat e-shopové kategorie ještě efektivněji a konkurenceschopnější.

Po zakoupení kurzu získáte také možnost třicetiminutové konzultace s lektorem zdarma. Placený kurz obsahuje kontakty na lektora. Pokud chcete mít e-shopové kategorie zpracované ještě lépe než Alza, Mall či Glami, je tento video kurz právě pro vás.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu