Identifikace podkategorií a vyhledávaných parametrů pro kategorii Náušnice, import frází do Collabimu

Michal Binka
06.02.2024 10:08

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se zaměříme na identifikaci podkategorií a vyhledávaných parametrů pro kategorii Náušnice a naučíme se je importovat do nástroje Collabim. Konkrétně si ukážeme analýzu kategorie náušnice pro e-shop klenotyamber.cz. Kromě toho, že budeme identifikovat nejhledanější vstupní stránky, ukážeme si také, jak správně pracovat s tabulkou při další optimalizaci. Dataset s frázemi si stáhneme ve formátu Excel (nausnice.xlsx) a spolu s ním také vizualizace nejvyhledávanějších vstupních stránek (nausnice.png) a parametrických skupin a parametrů (nausnice-parametry.png).

Tuto lekci najdete jako součást kurzu „SEO a UX pro kategorie e-shopu“ vedeného lektorem Michalem Binkou. Cílem kurzu je optimalizovat stránky e-shopu pro vyhledávače a zlepšit uživatelský zážitek v jednotlivých kategoriích produktů. V rámci kurzu se naučíte identifikovat klíčová slova a fráze pro jednotlivé e-shopové kategorie, provést rychlou analýzu klíčových slov na datasetu, vytvořit ideální kategorie pro různé produktové skupiny a efektivněji zpracovat e-shopovou kategorii pomocí analytického nástroje.

Pokud chcete mít e-shopové kategorie ještě lépe optimalizované než Alza, Mall nebo Glami, je tento video kurz SEO a UX právě pro vás. Po zakoupení kurzu navíc získáte třicetiminutovou konzultaci s lektorem zdarma.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu