Blesková analýza hlavních vstupních stránek pro kategorii Sprchové kouty

Michal Binka
06.02.2024 10:08

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Blesková analýza hlavních vstupních stránek pro kategorii Sprchové kouty“ se dozvíte, jak rychle provést analýzu hlavních vstupních stránek pro danou kategorii. Tato analýza bude sice kompromisní a nemusí být dokonalá, ale poskytne vám základní architekturu pro danou kategorii během 5 minut. Můžete si k této lekci stáhnout tabulku s datasetem frází a kontingenční tabulkou – sprchove-kouty.xlsx.

Tato lekce je součástí online kurzu „SEO a UX pro kategorie e-shopu“, který vede lektor Michal Binka. Hlavním cílem kurzu je optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO) a vylepšení uživatelského zážitku (UX) v jednotlivých kategoriích e-shopu. Kurz vám ukáže, jak identifikovat klíčová slova a fráze pro jednotlivé kategorie a jak rychle provést analýzu těchto klíčových slov. Naučíte se také vytvořit ideální kategorii pro různé produktové skupiny a efektivněji zpracovat e-shopovou kategorii pomocí analytického nástroje.

Pokud chcete mít e-shopové kategorie ještě lépe zpracované než Alza, Mall či Glami, je tento video kurz SEO a UX právě pro vás. Po zakoupení kurzu získáte také nárok na třicetiminutovou konzultaci s lektorem zdarma, který vám poskytne další rady a tipy.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu