Úvod do školení

Michal Binka
06.02.2024 10:07

Vstoupit do kurzu

V úvodní lekci tohoto video kurzu s názvem „Úvod do školení“ se dozvíte důležité informace o tom, co vše bude obsahovat a jaké dovednosti a poznatky získáte. Lektor Michal Binka vám představí koncept SEO a UX a vysvětlí, proč je důležité se touto problematikou zabývat.

Kurz „SEO a UX pro kategorie e-shopu“ je zaměřen na optimalizaci stránek pro vyhledávače s důrazem na vylepšení uživatelského zážitku v kategoriích e-shopu. Získané poznatky vám pomohou předložit uživatelům ty nejvyhledávanější kategorie produktů, a to na základě analytických dat o hledanosti. Mezi témata, kterým se budete v kurzu věnovat, patří například identifikace klíčových slov a frází pro jednotlivé e-shopové kategorie, rychlá analýza klíčových slov, vytvoření ideální kategorie pro různé produktové skupiny a využití analytických nástrojů.

Pokud chcete mít e-shopové kategorie zpracované ještě lépe než konkurenční platformy jako Alza, Mall nebo Glami, je tento video kurz SEO a UX určen právě pro vás. Po zakoupení kurzu navíc získáte možnost třicetiminutové konzultace s lektorem zdarma. U poslední části placeného kurzu najdete kontakty na lektora, kde se můžete domluvit na termínu a konkrétních podrobnostech konzultace.

Nenechte si ujít první lekci tohoto zajímavého kurzu, která vás přivítá a představí vám všechny klíčové informace o tom, co vás čeká v dalších lekcích a proč byste tento SEO a UX video kurz neměli minout.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu