80%

Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti
online video kurz

  • 9 lekcí
Pavlína Boučková

Návod na Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti

Pamatujete si všechny důležité informace, které jste se kdy pokoušeli naučit? Pokud ne, nezoufejte! Online kurz „Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti“ vám pomůže zlepšit vaši paměť a naučí vás efektivním způsobem trénovat mozek.

Kurz vede Pavlína Boučková, která je lektorkou paměťových metod. Pavlína je od přírody líný člověk, který nesnáší biflování. Proto vždy hledala způsoby, jak se naučit nezáživnou látku rychle a efektivně, aby ji učení neomezilo v jejích koníčcích. Před deseti lety objevila paměťové metody a od té doby se staly nejen její zájmem, ale i profesí.

Kurz se skládá z několika částí, které vás naučí různé techniky trénování paměti. Naučíte se například jak si efektivně zapamatovat kalendář, jak pracovat s metodou LOCI, jak pracovat s čísly nebo jak využívat paměťové metody při výuce cizích jazyků. Kurz vám také představí metodu obrazu, pomocí které si snadno zapamatujete různé údaje.

Kromě toho, kurz nabízí také placenou část, ve které se budou pokračovat a rozvíjet tyto metody. V prémiové části kurzu se dozvíte další tipy a triky, jak zlepšit svou paměť. Naučíte se například zapamatovat si různé fyzikální konstanty, historické údaje, pamatovat si česká pohoří nebo pražské mosty nebo si zapamatovat literární díla.

Kurz „Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti“ je vhodný pro každého, kdo si chce procvičit a zlepšit svou paměť. Připojte se a začněte využívat svou paměť na 100%!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu