Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem Kalendář je součástí online video kurzu s názvem Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti, který vede lektorka Pavlína Boučková. Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí procvičit a zlepšit svoji paměť. V kurzu se dozvíte různé osvědčené paměťové metody na trénink paměti, které vám pomohou zvýšit využití kapacity mozku.

Lekce Kalendář je výbornou cvičební pomůckou pro začátek. Pomocí této lekce se naučíte, jak si s nejmenší námahou zapamatovat co je potřeba a ukážeme si, jak si zapamatovat kalendář. Další metodou, kterou si v kurzu probereme, je metoda LOCI, neboli metoda místa. Tato metoda spočívá v přirovnávání informací k již známému objektu. Zkusíme si pro začátek vytvořit cestu s 25 zastávkami.

Trénování paměti v rámci kurzu bude zahrnovat i jiné metody, jako je práce s čísly, převádění čísel šifrou na písmenka, která jsou lépe zapamatovatelná. Dále se zaměříme na trénink paměti při výuce cizích jazyků, což už nikdy nebude sebemenší problém. Budeme se také věnovat tréninku paměti na fyzikálních konstantách, historických údajích, českých pohořích a pražských mostech. Literární díla si zapamatujeme pomocí metody LOCI nebo metody příběhu. A pomocí metody obrazu se naučíme územní správní celky Německa a jejich hlavní města.

Kurz Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou paměť a využít svoji mozkovou kapacitu na maximum. Lektorkou kurzu je Pavlína Boučková, která má mnoho zkušeností s paměťovými metodami a předává tyto znalosti ve svých živých i online kurzech.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu