Fyzikální konstanty, historické údaje

Pavlína Boučková
06.02.2024 09:45

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Fyzikální konstanty, historické údaje“ se budeme zaměřovat na zapamatování si spousty údajů, které se obvykle učí hůře. Lekce je součástí kurzu „Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti“ vedeného lektorkou Pavlínou Boučkovou.

V kurzu se dozvíte několik osvědčených paměťových metod, které vám pomohou zlepšit vaši paměť a zvýšit využití kapacity mozku. Mezi těmito metodami je například metoda LOCI, která využívá přirovnání informací k již známým objektům, či výuka cizích jazyků pomocí paměťových technik. Také se naučíte, jak si zapamatovat kalendář, fyzikální konstanty či historické údaje.

V lekci „Fyzikální konstanty, historické údaje“ se zaměříme právě na tyto konkrétní oblasti. Zapojíme různé paměťové metody, abychom si usnadnili zapamatování si fyzikálních konstant a historických událostí. Například si představíme metodu LOCI nebo metodu obrazu, které jsou velmi účinné při zapamatování si rozsáhlejších informací.

Kurz „Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti“ je vhodný pro každého, kdo se chce naučit efektivním způsobem trénovat svou paměť. Pavlína Boučková, lektorka kurzu, sama prošla procesem hledání rychlých a účinných cest ke zlepšení paměti, aby se učení nestalo omezením v jejím životě. Díky svým zkušenostem nyní předává tyto metody na svých kurzech a videokurzech.

Připojte se k nám a získejte dovednosti, které vám pomohou v mnoha oblastech života.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu