Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu „Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti“ se v této lekci zaměříme na metodu LOCI, také známou jako metoda místa. Tato metoda spočívá v přirovnávání informací k již známému objektu, což nám pomáhá zapamatovat si informace lépe a efektivněji. Vytvoříme si virtuální cestu s 25 zastávkami, která nám bude sloužit jako paměťový prostor pro ukládání a převolávání informací.

Tato lekce je součástí online kurzu „Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti“ vedeného Pavlínou Boučkovou. Kurz je vhodný pro každého, kdo chce zlepšit svou paměť a využít plný potenciál svého mozku. V rámci kurzu se naučíte různé paměťové metody, včetně tréninku paměti pomocí kalendáře, práci s čísly, učení se cizím jazykům, zapamatování fyzikálních konstant, historických údajů, literárních děl a mnoho dalšího.

Lektorka kurzu, Pavlína Boučková, je zkušenou specialistkou na paměťové metody. Díky vlastní línosti a odporu vůči biflování se naučila efektivním způsobem využívat svou paměť a nyní svoje zkušenosti předává na živých kurzech i videokurzech. Pokud už jste se seznámili s metodou LOCI a dalšími základními paměťovými metodami, Pavlína Boučková vám v prémiové části kurzu představí další pokročilé techniky, které vám pomohou ještě více rozvinout vaši paměť a využít ji na maximum.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu