Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce je součástí kurzu s názvem „Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti“ vedeného lektorkou Pavlínou Boučkovou. Hlavním cílem lekce je naučit se, jak převádět čísla šifrou na písmenka, která jsou lépe zapamatovatelná.

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí procvičit a zlepšit svou paměť. V rámci kurzu se budeme zabývat různými paměťovými metodami, které nám pomohou lépe využívat kapacity našeho mozku. Kromě práce s čísly se naučíme také zapamatovat si kalendář, pracovat s metodou LOCI, naučíme se pamatovat si cizí jazyky, fyzikální konstanty a historické údaje. Zvládneme také metodu příběhu a obrazu pro trénink paměti.

Pavlína Boučková, která je lektorkou kurzu, je zkušenou expertkou v oblasti paměťových metod. Jejím cílem je předávat své znalosti a zkušenosti na svých živých kurzech i online videolekcích, aby lidem pomohla zlepšit svou paměť a využití jejich mozku na maximální úroveň. Navíc je pavoukový, líný a nesnášejí biflování, a proto se zaměřuje na rychlé a efektivní techniky, které umožňují snadné učení nezáživné látky.

Pokud jste již využili neplacené videolekce a chcete pokračovat dále, je možné se přihlásit na prémiovou část kurzu, kde se budou rozvíjet metody LOCI a přidávat další zajímavé techniky. Během kurzu se dostaneme do různých oborů, jako je fyzika, historie, literatura a cizí jazyky, a naučíme se například všechny státy EU a roky, ve kterých přistoupily.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu