80%

Kresba suchým pastelem
online video kurz

  • 18 lekcí
Monika Látová

Návod na Kresba suchým pastelem

Kurz „Kresba suchým pastelem“ vás provede světem kreslení a malování s pomocí suchého pastelu. S lektorkou Monikou Látovou se naučíte vytvářet krásné obrázky a získáte technické dovednosti potřebné pro kreslení různých motivů, od krajiny a zvířat po portréty a abstraktní umění.

V kurzu se dozvíte, jak vybrat správné pastely a papíry, jak míchat barvy a jak postupovat při kresbě různých motivů. Lektorka vám ukáže, jaké jsou různé přístupy a techniky kresby suchým pastelem a jak vytvořit efekty různých typů stop a stylů kresby. Naučíte se také opravit chyby a využívat pastel ke skicování.

V kurzu dostanete také tipy na kvalitní předlohy a motivy zdarma, které vám pomohou při tvorbě vašich vlastních děl. Lektorka se věnuje zejména praktickým radám a ukázkám, aby vám co nejlépe přiblížila proces kreslení suchým pastelem.

Kresba suchým pastelem je snadná a zábavná výtvarná technika, která vám umožní vytvářet nádherné barevné obrázky. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí své dovednosti rozšířit o novou techniku. Nezáleží na tom, zda jste zkušený kreslič nebo úplný začátečník, v kurzu se pokrokujete pomalu a postupně od jednodušších kreslících úkolů k složitějším.

Připojte se k tomuto online kurzu „Kresba suchým pastelem“ a objevte radost z tvorby vlastních barevných obrázků!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kresba suchým pastelem

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu