Druhy kresebných přístupů

Monika Látová
06.02.2024 01:33

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte různé druhy kresebných přístupů. Bude vám vysvětleno, jak provést jemné linky, pevné tahy, divoké skicování nebo tečkování. Tyto techniky jsou důležité při kresbě suchým pastelem a pomohou vám vytvořit různé efekty a struktury ve vašich obrazech. Naučíte se, jak se správně pohybovat pastelem a jak používat různé tloušťky tahů, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Tato lekce bude nepochybně užitečná pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit ve svých kresbách suchým pastelem.

Kurz, ke kterému tato lekce patří, se jmenuje „Kresba suchým pastelem“ a je veden lektorkou Monikou Látovou. V rámci tohoto kurzu se naučíte kreslit a malovat suchým pastelem. Monika vám ukáže, jak používat pastely a jak vytvářet různé barvné efekty pomocí této techniky. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a Monika se zaměřuje na praktické rady a tipy, které vám pomohou při práci s pastelem. V kurzu se také naučíte, jak kreslit různé motivy, včetně krajiny, portrétu, zvířat a zátiší.

Pokud máte zájem o kurz „Kresba suchým pastelem“ s Monikou Látovou, můžete se těšit na další lekce, ve kterých se dozvíte například, jak míchat barvy, jak postupovat při kresbě různých motivů nebo jak využívat efekty různých typů stop a stylů kresby. Kurz vám také poskytne předlohy zdarma a naučí vás, jak opravit kresby, které se nepovedly.

Kresba suchým pastelem je jednoduchá a zábavná technika, která vám umožní vytvářet krásná umělecká díla plná barev a textur. Můžete vytvořit originální kousky, které mohou zdobit váš interiér nebo budou skvělými dárky pro vaše blízké. Připojte se k Monice Látové v kurzu „Kresba suchým pastelem“ a objevte svou tvůrčí stránku!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu