Abstrakce

Monika Látová
06.02.2024 01:34
Abstrakce
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Abstrakce” se budeme věnovat různým technikám a principům abstraktního malířství. Naše lektorka Monika Látová vás provede tím, jak lze různé druhy linií, barev a tvarů použít při vytváření abstraktních děl.

Tato lekce je součástí kurzu “Kresba suchým pastelem”, který Monika Látová vede. V něm se naučíte umění kresby a malby pomocí suchého pastelu. Bez ohledu na to, zda máte zájem o zátiší, krajinu, portrét nebo zvíře, tato technika vám umožní vytvářet krásné a efektní obrázky.

Během kurzu získáte znalosti o různých typech pastelů a papírů, naučíte se míchat barvy a postupovat při kresbě různých motivů. Lektorka vám ukáže, kde si můžete zdarma stáhnout kvalitní předlohy a naučí vás opravovat případné chyby. Dále se v kurzu dozvíte o využití pastelu při skicování, a také o různých typech stop a stylů kresby, které můžete využít při tvorbě vašich abstraktních děl.

Abstraktní malba je skvělým způsobem, jak vytvořit barevnou plochu a do ni přidávat detaily. Vaše vytvořené díla mohou ozdobit váš interiér nebo mohou sloužit jako originální dárky pro vaše blízké. Lektorka Monika Látová se v rámci kurzu zaměřuje na praktické rady a ukázky, sdílí své zkušenosti a přístupy k různým druhům malby, od realistického po abstraktní. V kurzu najdete odkazy na používané předlohy a další inspirativní motivy.

Takže pokud máte zájem o abstraktní malbu a chcete se naučit pracovat s suchým pastelem, je tento video kurz právě pro vás!

Vstoupit do kurzu

Reklama