Portrét – podrobné rysy obličeje

Monika Látová
06.02.2024 01:34
Portrét – podrobné rysy obličeje
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu “Kresba suchým pastelem” se budete zabývat malováním podrobných rysů obličeje a vlasů a naučíte se také, jak namíchat tělovou barvu. Monika Látová, naše lektorka, vám ukáže, jak jednoduše a plynule kreslit suchým pastelem a vytvářet různé efekty.

V kurzu “Kresba suchým pastelem” se naučíte používat různé druhy pastelů a papírů a také se dozvíte, jak správně míchat barvy. Monika vám ukáže postup kresby při malování obličeje, vlasů a dalších detailů. Naučíte se také, jak využívat pastel k různým efektům a stylům kresby.

Náš kurz “Kresba suchým pastelem” je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé umělce. Monika se soustředí na praktické rady a ukázky a předává vám své zkušenosti z praxe. Navíc v kurzu najdete odkazy na používané předlohy a další inspirativní motivy.

Nenechte si ujít tuto lekci, která vás provede prostředím suchého pastelu a naučí vás, jak malovat podrobné rysy obličeje a vlasů. Přidejte se k nám na našem online kurzu “Kresba suchým pastelem” a objevte krásný svět pastelového umění.

Vstoupit do kurzu

Reklama