Portrét – pozadí a základní rysy obličeje

Monika Látová
06.02.2024 01:34
Portrét – pozadí a základní rysy obličeje
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu “Kresba suchým pastelem” s názvem “Portrét – pozadí a základní rysy obličeje”, Monika Látová, zkušená lektorka, vás naučí, jak nakreslit základní rysy a natónovat pozadí portrétu mladé ženy.

Lekce je součástí tohoto kurzu, který vám Monika představí a naučí vás kreslit a malovat suchým pastelem. Suchý pastel je skvělým médium pro tvorbu různých obrázků – od zátiší a krajiny po portréty. Kurz vás provede krok za krokem celým procesem a Monika vám bude věnovat tipy a triky, které se nikde jinde nedozvíte.

V kurzu se naučíte, jak vybrat správné pastely a papíry, jak míchat barvy a jak postupovat při kresbě různých motivů. Monika vám také poradí, kde najít kvalitní předlohy zdarma a jak opravit případné chyby ve vaší kresbě.

Kromě toho se dozvíte, jak využít pastel k skicování a jak vytvářet různé efekty pomocí různých stylů a technik kresby.

Kurz se zaměřuje na praktické rady a ukázky, a Monika vám předá své zkušenosti a přístupy kresby – jak realistické, tak abstraktní. Součástí kurzu jsou také odkazy na používané předlohy a další motivy, které vám pomohou při tvorbě vašich vlastních uměleckých děl.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu