80%

Korálkování – šité šperky
online video kurz

  • 9 lekcí
Radka Fleková

Návod na Korálkování – šité šperky

Kurz „Korálkování – šité šperky“ je online kurz vedený lektorkou Radkou Flekovou. Radka je výtvarnice a autorka knihy o korálkování. Má více než 13 let zkušeností s korálkováním a ráda by s Vámi sdílela své znalosti a dovednosti.

V tomto kurzu se naučíte základy korálkování a získáte návody na šití vlastních šperků. Budete si moci vyrobit nádherné doplňky nejen pro sebe, ale také jako originální dárky pro své blízké. Kurz je určen pro úplné začátečníky i pokročilé korálkování.

Obsah kurzu zahrnuje techniky obšívání korálků, vytváření květin, práci s dvoudírkovými korálky, obšívání ve tvaru trnu, rybí steh, šití spirálových náhrdelníků, výrobu půlkulatých náušnic, barevné spirály a mnoho dalšího. Kurz také zahrnuje diskuzní fórum, kde se můžete sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu.

Radka Fleková Vás provede každou lekcí krok za krokem a podrobně Vám vysvětlí jednotlivé postupy. Nemusíte si dělat žádné poznámky, vše je zde detailně ukázáno. Kurz je dostupný kdykoliv a můžete se k němu vrátit, kdykoliv budete potřebovat.

Přidejte se k tomuto online kurzu „Korálkování – šité šperky“ a objevte svou kreativitu v tvorbě vlastních unikátních šperků.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Korálkování – šité šperky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu