Barevné spirály

Radka Fleková
06.02.2024 09:32

Vstoupit do kurzu

Poslední díl online video kurzu „Korálkování – šité šperky“ se věnuje barevným spirálám. Tato lekce je určena pro všechny, kteří se rádi věnují tvorbě originálních šperků z korálků.

V této lekci se dozvíte, jak vytvořit barevné spirály v jednoduché nebo dvojité verzi. Přesné postupy a techniky budou vysvětleny a ukázány ve videu. Nebudete potřebovat žádné předchozí zkušenosti, všechny potřebné základy vám lektor Radka Fleková představí v rámci kurzu.

Kurz „Korálkování – šité šperky“ je celkově zaměřen na techniku šitých šperků a módních doplňků z korálků. Na kurzu se naučíte, jak obšívat korálky, vytvářet květiny, pracovat s dvoudírkovými korálky, korálky ve tvaru trnu, provádět různé stehy, šít do spirály, provádět cihlový steh a šít z jazýčku.

Kurz vám poskytne mnoho návodů a inspirace pro vytvoření krásných a jedinečných šperků. Naučíte se pracovat s jehlou a nití a vybrat správné korálky pro vytvoření zajímavého vzoru. Stáhněte si tento inspirativní kurz a zapojte svou fantazii a šikovné ruce, abyste obohatili svou šperkovnici o nové originální přírůstky.

Lektorkou kurzu je Radka Fleková, zkušená tvůrkyně, které korálky zcela pohltily. V jejích kurzech se dozvíte vše, co potřebujete k tomu, abyste sami mohli tvořit šperky z korálků. Sequelize, tento kurz je pro vás skvělou příležitostí naučit se novou techniku a získat inspiraci pro vlastní tvorbu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu