Obšívání korálků

Radka Fleková
06.02.2024 09:30

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat přímočarým obšíváním korálků, což je jedna z prvních technik šitých šperků. Budeme vytvářet nádherný obšívaný šperk, který je skvělým způsobem, jak začít s korálkováním.

Tato lekce je součástí kurzu „Korálkování – šité šperky“, který vede lektorka Radka Fleková. Tento kurz nám poskytne kompletní techniky šitých šperků z korálků a módních doplňků. Učíme se vyrobit originální a jedinečné korálkové šperky podle našeho vlastního vkusu.

V rámci kurzu se dozvíme, jak obšívat korálky, jak vytvořit květinu ve tvaru vlčího máku, jak pracovat s dvoudírkovými korálky, jak pracovat s korálky ve tvaru trnu, jak provést rybí steh, jak šít do spirály, jak provést cihlový steh a jak šít z jazýčku.

Kurz „Korálkování – šité šperky“ nás provede výrobou různých druhů šperků, jako jsou náušnice, náhrdelníky, brože a náramky. Tato lekce je zahajovací lekcí, ve které se seznámíme s první technikou šitých šperků – obšíváním korálků.

Celkový popis kurzu je následující: Naučíme se techniku šitých šperků a módních doplňků z korálků. Vyrobíme si originální vlastní korálkové šperky zcela podle našeho vkusu. Zkusíme náušnice, náhrdelníky, brože či náramky a každý z nich bude jedinečný. Nemusíme si ani dělat žádné poznámky, vše bude vysvětleno a do detailů ukázáno. Ke každému postupu se lze kdykoliv vrátit. Získáme mnohé návody na výrobu krásných a jedinečných šperků za pomoci korálkování.

V kurzu Korálkování – šité šperky se dozvíme návody, jak obšívat korálky, jak vytvořit různé tvary květin, jak pracovat s různými typy korálků a jak používat různé stehy a techniky šití. Kurz nám umožní rozvinout naši kreativitu a naučit se nové techniky při výrobě šperků.

Lektorkou kurzu je Radka Fleková, která má vášeň pro korálky a šití. Ve video kurzech nás provede tímto fantastickým a kouzelným světem šitých korálkových šperků a doplňků. Naučíme se, jak pomocí jehly, nitě a korálků vytvářet šperky přesně podle našeho vlastního vkusu a nálady.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu