Půvabná květinka

Radka Fleková
06.02.2024 09:30

Vstoupit do kurzu

Připravte se na vytvoření krásného a půvabného šperku – vlčího máku! V této online video lekci z kurzu „Korálkování – šité šperky“ se naučíte výrobu květiny v podobě vlčího máku, kterou můžete následně využít jako ozdobu čelenky do vlasů.

Kurz „Korálkování – šité šperky“ vás provede technikou šitých šperků a módních doplňků z korálků. Budete si vytvářet vlastní originální korálkové šperky, které budou jedinečné a přesně podle vašeho vkusu. Při každém postupu bude vše důkladně vysvětleno a detailně ukázáno, takže se kdykoliv můžete vrátit a získat další informace. Tento kurz vám poskytne mnohé návody na výrobu krásných a unikátních šperků pomocí korálkování.

V rámci tohoto kurzu se budete dozvídat, jak správně obšívat korálky, jak vytvořit květinu ve tvaru vlčího máku a jak pracovat s různými typy korálků. Naučíte se také provádět různé druhy korálkových stehů, jako je rybí steh, cihlový steh nebo šití z jazýčku.

Lekce „Půvabná květinka“ je jen jednou z mnoha lekcí v tomto kurzu. V rámci kurzu se dozvíte návody na výrobu dalších šperků, jako jsou náušnice, náhrdelníky, brože či náramky. Budete se seznamovat s různými technikami šitých šperků a postupně si vytvoříte svou šperkovnici naplněnou originálními a jedinečnými šperky.

Lektorem kurzu „Korálkování – šité šperky“ je Radka Fleková, která se korálkům věnuje naplno. V kurzech šitých korálků nám představí tento báječný svět a naučí nás, jak za použití jehly, nitě a korálků vytvářet krásné šperky a doplňky. V prostředí online videí se budete společně s lektorkou krok za krokem učit šití šperků a mít možnost se k lekci kdykoliv vrátit.

Připravte se na kreativitu a jedinečnost! Získejte dovednosti šití šperků pomocí korálkování a vytvořte si krásné šperky, které vás a vaše okolí okouzlí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu