Půlkulaté náušnice

Radka Fleková
06.02.2024 09:31

Vstoupit do kurzu

Během této video lekce kurzu „Korálkování – šité šperky“ se naučíte techniku šití z jazýčku, kterou můžete využít k výrobě půlkulatých náušnic. Navíc se také naučíte, jak ušít korálkovou květinu.

Tato lekce je součástí kurzu, ve kterém se zaměříte na techniku šitých šperků a módních doplňků z korálků. Vytvoříte si originální vlastní korálkové šperky podle svého vkusu. Během kurzu se dozvíte, jak obšívat korálky, jak vytvořit květinu v podobě vlčího máku, jak pracovat s dvoudírkovými korálky, jak provádět rybí steh, jak šít do spirály, jak provádět cihlový steh a jaké jsou různé techniky šití z jazýčku.

Kurz „Korálkování – šité šperky“ vám poskytne návody na výrobu nádherných osobitých šperků, jako jsou náušnice, náhrdelníky, brože či náramky. Během kurzu se seznámíte s různými technikami šitých šperků a získáte mnoho inspirace pro vlastní tvorbu. Naučíte se pracovat s korálky různých tvarů a provádět různé stehy.

Lektor kurzu „Korálkování – šité šperky“ je Radka Fleková, která je zcela pohlcena korálky a má velké zkušenosti s výrobou šitých korálkových šperků. Díky jejím video kurzům se můžete krok za krokem naučit vytvářet šperky a doplňky z korálků.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu