100%

Knihařský kurz pro začátečníky
online video kurz

  • 14 lekcí
Radka Prokopová

Návod na Knihařský kurz pro začátečníky

V online video kurzu “Knihařský kurz pro začátečníky” se s lektorkou Radkou Prokopovou naučíte vázat knihy, zápisníky, kresby nebo fotografie japonským stylem i krásnou starobylou koptskou vazbou. Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s knihařským řemeslem a naučit se základní techniky vazby.

V kurzu se seznámíte s potřebnými pomůckami, naučíte se jednoduchou japonskou vazbu a také složitější koptskou vazbu. Lektorka vám ukáže, jak vyrobit sešit a jak správně připravit papír pro vázání. Naučíte se také přípravu desek a jejich polepení. Kurz zahrnuje také dírkování složek a desek a šití koptské vazby.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají zájem o tvůrčí práci s papírem a chtějí si vyrobit vlastní knihy nebo zápisníky. Pro účast na kurzu nejsou potřeba žádné speciální pomůcky, vše můžete sehnat v běžném papírnictví.

Lektorkou kurzu je Radka Prokopová, která se specializuje na knihařské řemeslo a vyrábí kožené zápisníky i fotoalba. V kurzech předává své znalosti a zkušenosti dál a přináší radost z tvorby a vlastní kreativity.

Připojte se k online video kurzu “Knihařský kurz pro začátečníky” a objevte radost z tvorby vlastních knih a zápisníků.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Knihařský kurz pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu