Polepení desek – vnitřní strana

Radka Prokopová
06.02.2024 01:04

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci z kurzu „Knihařský kurz pro začátečníky“ se naučíte, jak polepit vnitřní stranu desek dekorativním papírem. Tento postup je důležitý pro vytvoření esteticky atraktivních a profesionálně vypadajících knih. Lekce vás provede krok za krokem procesem polepení a poskytne vám užitečné tipy a triky.

Kurz „Knihařský kurz pro začátečníky“ je zaměřen na začátečníky, kteří se chtějí seznámit s uměním knihařství. S lektorkou Radkou Prokopovou se seznámíte s různými knihařskými technikami, včetně vazby v japonském stylu a koptské vazby. Kurz vám také poskytne přehled o potřebných knihařských pomůckách a ukáže vám, jak si vyrobit vlastní sešit či zápisník.

Kurz vás provede procesem výroby a ozdobení knihy, vysvětlí princip výroby desek a lepení a naučí vás, jak ozdobně svázat složky papíru. Všechny lekce jsou názorně demonstrovány ve videích, která jsou k dispozici online. Nejnáročnější část kurzu je koptská vazba, která je složitější, ale zároveň velmi zdobná a efektní.

Knihařský kurz pro začátečníky je skvělým základem pro další experimentování s různými barvami a materiály. Tento kurz je přístupný každému, protože nevyžaduje žádné speciální pomůcky a všechny potřeby lze zakoupit v běžném papírnictví. Užijte si tvůrčí proces v pohodlí svého domova a objevte radost z vlastnoručně vytvořených knih.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu