Úprava předsádek

Radka Prokopová
06.02.2024 01:03
Úprava předsádek
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Úprava předsádek je důležitou částí knihařského kurzu pro začátečníky s Radkou Prokopovou. Ve videu se dozvíte, jak přesně upravit předsádky na správnou velikost. Tato dovednost je zásadní pro vytvoření kvalitní a profesionální vazby knihy. Předsádky jsou okraje papíru, které jsou připevněny k desce knihy a slouží k ochraně vnitřních stran knihy.

Lekce je součástí kurzu “Knihařský kurz pro začátečníky” a je výbornou příležitostí naučit se základy knihařské tvorby. V kurzu se nejen naučíte úpravu předsádek, ale také se dozvíte, jaké pomůcky jsou potřeba pro základní knihařskou práci a jak si vyrobit sešit kreativním způsobem. Další část kurzu se věnuje svázání zápisníku japonskou vazbou a následně svázání knihy starobylou koptskou vazbou.

Tento kurz je ideální pro ty, kteří se chtějí naučit pracovat s papírem a vytvářet vlastní knihy. Překvapivě není potřeba žádných speciálních pomůcek, vše lze získat v běžném papírnictví. Během kurzu vás Radka Prokopová provede krok za krokem celým procesem vazby knihy a také vám prozradí některé knihařské triky. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni sami vytvářet různé typy knižních vazeb a hrát si s různými barvami a materiály.

Vstupte do světa knihařské tvorby a objevte nekonečné možnosti kreativity s kurzem “Knihařský kurz pro začátečníky”.

Vstoupit do kurzu

Reklama