100%

Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020
online video kurz

  • 15 lekcí
Josef Mašek

Návod na Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020

Online video kurz „Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020“ je určen jak pro začátečníky, tak i mírně pokročilé uživatele. V kurzu Vás bude provázet lektor Josef Mašek, zkušený fotograf a kameraman. Kurz obsahuje přes dvě a půl hodiny videí rozdělených do 15 lekcí, ve kterých se naučíte krok za krokem pracovat se střihovým programem Adobe Premiere Elements 2020.

Během kurzu se dozvíte vše, co potřebujete vědět o fungování střihového projektu, importování souborů a výběru použitelných záběrů. Naučíte se pracovat se zvukem, odstraňovat šum, upravovat tóny a vytvářet fotografie z videa. Kurz Vás také seznámí s pokročilými efekty a úpravou barevnosti, vkládáním titulků a exportováním videa.

Po absolvování kurzu budete mít dostatečnou dovednost a znalosti pro tvorbu vlastních videí a klipů v programu Adobe Premiere Elements 2020. Josef Mašek Vás naučí ovládat tento program bez problémů a začít tvořit svá vlastní poutavá videa.

Těšit se můžete na jednoduchý a názorný přístup výkladu, který Vám umožní rychle pochopit jednotlivé funkce a techniky. Kurz je ideální pro ty, kteří se chtějí naučit stříhat a upravovat videa ve špičkovém programu Adobe Premiere Elements 2020.

Na tomto kurzu získáte jak potřebné základy, tak i pokročilé tipy a vychytávky od profesionála. Pokud se chcete naučit kvalitně stříhat videa a tvořit profesionálně vypadající výsledky, pak je tento kurz určen právě pro Vás. Navštivte webové stránky www.kurzyproradost.cz a nechte se vést na cestě k tvůrčímu úspěchu.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu