Kontextové nabídky

Josef Mašek
06.02.2024 10:06

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat kontextovými nabídkami v programu Adobe Premiere Elements 2020. Kontextové nabídky jsou jedním z klíčových prvků střihového programu, které vám umožní přístup ke specifickým funkcím a možnostem právě v daném kontextu. Během lekce se naučíte, jak správně vyvolat kontextovou nabídku, jak se v ní orientovat a jak využít jednotlivé funkce k efektivnímu střihu videa.

Lektorem této lekce je Josef Mašek. Josef je zkušený lektor a odborník ve světě fotografie a videa. S jeho pomocí budete mít možnost prozkoumat všechny důležité aspekty práce s kontextovými nabídkami v programu Adobe Premiere Elements 2020. Budete se dozvědět, jak využít tuto funkcionalitu k dosažení profesionálního vzhledu vašich videí.

Tato lekce je součástí kurzu s názvem „Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020“. Kurz je určený jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé uživatele. Během kurzu se naučíte vše potřebné pro ovládání programu Adobe Premiere Elements 2020, a to od základních principů až po pokročilé techniky střihu videa.

Po absolvování tohoto kurzu budete schopni vytvářet vlastní videa s lehkostí a precizností. Díky propracovanému výukovému plánu a jednoduchému vysvětlení bude ovládání programu Adobe Premiere Elements 2020 snadné a zábavné.

Připojte se k tomuto kurzu a objevte svůj potenciál v tvorbě videa!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu