Vstoupit do kurzu

Během této lekce si uděláme krátkou rekapitulaci toho, co jsme se v kurzu naučili. Zopakujeme si základní principy fungování střihového projektu a naučíme se, jak správně importovat a vybrat použitelné záběry. Dále se podíváme na práci se zvukem, včetně odstranění šumu a úprav tónů. Naučíme se také, jak vytvořit fotografii z videa a vložit ji do našeho projektu. Nevynecháme ani pokročilé efekty a úpravy barevnosti. Další částí lekce bude práce s titulky a vkládání textu do videa, jak jednoduché, tak pokročilé. Nakonec se zaměříme na export našeho videa a nastavení parametrů.

Po absolvování této lekce budete mít schopnosti vytvářet vlastní videa, klipy a filmy. Zvládnete ovládat program Adobe Premiere Elements 2020 a začnete tvořit svá vlastní videa s radostí. V kurzu jsme se naučili vše od základů, přes práci se zvukem, efekty a titulky, až po pokročilé vychytávky. Lekce vás provede náročnějšími úkoly a zajímavými vylepšeními, abyste mohli svou tvorbu posunout na vyšší úroveň.

Tuto velmi užitečnou lekci vám předá lektor Josef Mašek, zkušený fotograf a videograf, který se rád podělí o své know-how. Získejte dovednosti k tvorbě vlastních videí a začněte tvořit své jedinečné příběhy.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu