80%

Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky
online video kurz

  • 17 lekcí
Veronika Mocová

Návod na Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky

Kurz „Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky“ je veden lektorkou Veronikou Mocovou, která se specializuje na šití bot. Veronika je vášnivou tvůrkyní a miluje momenty, kdy pod rukama lidí vznikají krásné výrobky. Svou práci považuje za součást svého života a je ráda, že může být součástí tvorby, která přináší radost lidem.

V kurzu se naučíte ušít nejjednodušší typ bot – pantofle neboli nazouváky. Kurz je určený pro naprosté začátečníky, kteří si chtějí vytvořit originální boty, které nemohou koupit v obchodě.

Hlavním cílem kurzu je naučit vás vyrobit střih na boty, což je nejdůležitější součást ušití bot. Veronika vám ukáže, jak vyrobit kapsičku na drobné mince a malinkou botičku, abyste si natrénovali základní dovednosti. Následně se naučíte připravit střih na boty, přenést ho na kůži a označit potřebné části. Dále se budete věnovat barvení a stříhání kůže, šití pomocí sedlářského nebo předního stehu, připevnění podrážky a úpravám botek.

Po absolvování kurzu budete mít dostatek zkušeností a dovedností, abyste se mohli pustit do šití složitějších bot.

Kurz „Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky“ je nejen praktický, ale také velice zábavný. Připojte se k Veronice a naučte se šít své vlastní boty!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu