Lepení podrážky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci “Lepení podrážky” se budeme zabývat jednou z důležitých fází výroby bot – přilepením podrážky. Tento krok je zásadní pro zajištění stability a odolnosti provedené obuvi. Veronika Mocová, lektorka kurzu “Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky”, nám v této lekci předvede správnou techniku přilepení podrážky, která je velmi jednoduchá a vyžaduje pouze několik málo pomůcek.

Přilepení podrážky je jeden z posledních kroků ve výrobě bot a jakmile ho dokončíte, vaše pantofle nebo nazouváky budou téměř dokončené. Nebylo tak nikdy snazší si ušít vlastní originální obuv a v tomto kurzu získáte veškeré potřebné dovednosti, abyste to zvládli i vy.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost naučit se šít pantofle a nebo nazouváky, které si můžete nosit doma, ale i venku. V kurzu Veronika ukáže, jak si vyrobit vlastní střih, připravit kůži, šít a nakonec přilepit podrážku. S jejími návody a tipy bude celý proces snadný a příjemný.

Přístup do kurzu je jednoduchý a lze jej absolvovat z pohodlí domova. Získejte dovednosti a vědomosti potřebné k výrobě vlastních pantoflí a nebo nazouváků díky tomuto kurz. Nechte se vést Veronikou a objevte radost šití vlastní obuvi.

Vstoupit do kurzu

Reklama