Tvarování
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce “Tvarování” se naučíte jak vytvarovat botu, aby nebyla placatá. Tato lekce je součástí kurzu “Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky” vedeného lektorkou Veronikou Mocovou. Kurz je určený pro naprosté začátečníky, kteří se chtějí naučit ušít své vlastní originální boty.

Ve výuce se zaměříte na vytvoření střihu, který je klíčovým krokem při šití bot. Tento proces vyžaduje pečlivost a trpělivost, ale vyplatí se vám to, protože výsledné pantofle nebo nazouváky budou perfektně padnout.

Během kurzu se naučíte také vytvořit kapsičku na drobné mince a malinkou botičku. Získáte znalosti o tom, jak připravit střih na boty, jak přenést střih na kůži a jak správně barvit a stříhat kůži. Naučíte se šít pomocí sedlářského nebo předního stehu, připevnit podrážku k botě a provést závěrečné úpravy botky.

Po absolvování tohoto kurzu budete mít dostatek zkušeností a dovedností, abyste se mohli pustit do šití složitějších bot. Vedení Veroniky vám zajistí profesionální výuku a pomůže vám dosáhnout perfektních výsledků.

Vstoupit do kurzu

Reklama