Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Obkreslení nohy“ se naučíte, jak správně obkreslit nohy budoucího majitele při výrobě střihu na boty. Tato lekce je součástí kurzu „Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky“ vedeného lektorkou Veronikou Mocovou.

Kurz je určený všem začátečníkům, kteří se chtějí naučit ušít své vlastní originální pantofle nebo nazouváky. Získáte zde nezbytné dovednosti pro výrobu střihu, který je základním kamenem při šití bot. Naučíte se také vyrobit kapsičku na drobné mince a malou botičku, abyste si osvěžili základní šicí dovednosti.

Ve videu se dozvíte, jak si správně připravit střih na boty a jak ho přenést na kůži. Získáte také informace o tom, jak barvit a stříhat kůži, jak šít sedlářským nebo předním stehem a jak připevnit podrážku k botě. Na závěr budete také naučeni, jak správně dokončit a upravit botku.

Po absolvování tohoto kurzu budete mít dostatek zkušeností a dovedností, abyste se mohli pustit do šití složitější boty. Připojte se k nám a začněte si šít vlastní unikátní boty již dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu