Baví Vás objevovat stále nové způsoby přípravy jídla? Vyzkoušejte tataki! Je to oblíbená japonská technika přípravy ryby nebo hovězího masa. Jak si tímto způsobem připravit tuňáka, Vás Roman Paulus naučí v dalším triku Kulinářské akademie Lidlu. Jako přílohu doporučuje náš šéfkuchař salát z hlívy ústřičné.

Na přípravu tuňákového tataki:
filet tuňáka, sůl, pepř, sezam, olej, hlíva ústřičná, sezamový olej, mrkev, česnek, sójová omáčka, lahůdková cibulka, chilli, výhonky řeřich

Postup:
Tuňáka nakrájejte, osolte, opepřete a obalte v sezamu. Zprudka opečte v pánvi s rozehřátým olejem tak, aby ryba uvnitř zůstala syrová.
Podávejte nakrájené na plátky se salátem z hlívy ústřičné, který připravíte z hlívy orestované na sezamovém oleji s mrkví, česnekem, sójovou omáčkou, lahůdkovou cibulkou a chilli. Celý pokrm dozdobte výhonky řeřich a zakápněte dresinkem ze salátu. K pokrmu servírujte sójovou omáčku.

Viz trick Romana na tataki z tuňáka a nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho YouTube kanálu! https://kuchynelidlu.cz/kulinarska-akademie-lidlu/tataki-z-tunaka

Sledujte naši nabídku na http://lidl.cz
Přidejte si nás na Facebooku - http://facebook.com/lidlcesko
Sledujte nás na Instagramu - https://www.instagram.com/lidlcz/
Navštivte Kuchyni Lidlu na http://kuchynelidlu.cz/
Přihlaste se k odběru newsletteru na https://kuchynelidlu.cz/Home/Subscribe

Zobrazit více Zobrazit méně
Zavřít reklamu