80%

Vysoká škola sebemotivace
online video kurz

  • 12 lekcí
Ivo Toman

Návod na Vysoká škola sebemotivace

Vysoká škola sebemotivace je online video kurz, který vám pomůže odhalit tajemství úspěšného myšlení a naučí vás ne-ezoterické techniky, které vytvoří trvalé a kladné změny ve vašem životě. Lektorem kurzu je Ivo Toman, známý český školitel, motivátor a autor 16 knih. Jeho obor je osobní rozvoj, prodej, marketingová psychologie a motivace.

V kurzu se dozvíte, co je psychokybernetika a jak ji využít pro svůj rozvoj, jaké jsou účinnější metody než modlitby, meditace a vizualizace, uděláte si test mentality úspěchu, získáte poznatky o cestách ke snížení stresu, dozvíte se o důležitosti správné samomluvy, co je to doublethink a jak vám může pomoci, a jaký je rozdíl mezi optimistickým a pesimistickým vysvětlovacím stylem.

Kurz Vysoká škola sebemotivace vám poskytne techniky, které vytvoří trvalé a kladné změny ve vašem životě. Všechny postupy a metody jsou ověřené na desítkách tisíc lidí, kteří prošli Ivo Tomanovými školeními. Po absolvování kurzu budete úspěšnější a šťastnější. Připojte se k Vysoké škole sebemotivace a odhalte tajemství úspěšného myšlení.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Vysoká škola sebemotivace

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu