100%

Video školení Ivo Tomana „Zavádění změn ve firmách“
online video kurz

  • 2 lekce
Ivo Toman

Návod na Video školení Ivo Tomana „Zavádění změn ve firmách“

Online video školení Ivo Tomana s názvem „Zavádění změn ve firmách“ je zaměřeno na získání znalostí a dovedností potřebných k úspěšnému zavedení změn ve firemním prostředí. Lektor kurzu, Ivo Toman, je známý český školitel, motivátor a autor knih a audiopřednášek v oblasti osobního rozvoje, prodeje, marketingové psychologie a motivace. Díky jeho vrozenému zdravotnímu handicapu – Touretteovu syndromu, má unikátní pohled na úspěch a efektivnější přístupy k dosažení cílů.

Ve video školení se dozvíte, jak motivovat zaměstnance, jaké používat manažerské dovednosti, jak si poradit s odpůrci změn, proč selhává většina programů na změnu firemní kultury a jaký postup zvolit při zavádění změn. Kurz také nabízí informace o osmi bodech, které by měla obsahovat Dohoda o výkonu, přičemž se zaměřuje na emocionální prožitky jako nástroj pro zvyšování výkonů lidí v celé firmě.

Délka kurzu je přibližně 2 hodiny a poskytuje užitečné rady a techniky pro úspěšné zavedení změn ve firmách. Tento kurz je vhodný pro manažery, podnikatele, zaměstnance a všechny, kteří se chtějí naučit efektivní postupy pro dosažení změnových cílů ve firmě.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Video školení Ivo Tomana „Zavádění změn ve firmách“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu