Celé video školení „Zavádění změn ve firmách“

Ivo Toman
06.02.2024 05:39

Vstoupit do kurzu

Tato video lekce je součástí školení s názvem „Zavádění změn ve firmách“, které vám představí Ivo Toman. Kurz se zaměřuje na problematiku změn ve firmách a poskytuje konkrétní návody a tipy, jak s úspěchem provádět změny v pracovním prostředí.

Ve video školení se dozvíte, jak motivovat zaměstnance a jak využít manažerské dovednosti pro prosazení změn v organizaci. Kurz dále pojednává o třech základních otázkách spojených se změnami a také o strategiích, jak se vypořádat s odpůrci změn.

Další významnou částí kurzu je analýza selhání většiny programů na změnu firemní kultury a osm bodů, které by měla obsahovat Dohoda o výkonu. Kurz se dále zabývá tím, proč mají lidé strach ze změn a jak úspěšně zavést změny do organizace.

Postupné zavádění změn a zvýšení výkonů pracovníků díky emočním prožitkům jsou také velkým tématem kurzu. Jakmile úspěšně zavedete změny, dozvíte se, co dalšího přijde.

Video školení „Zavádění změn ve firmách“ je určeno všem, kteří se zajímají o efektivní zavádění změn ve firmách, ať už jde o vlastníky, manažery, vedoucí pracovníky nebo zaměstnance, kteří se podílejí na změnách v organizaci.

Přihlaste se k tomuto kurzu a naučte se, jak úspěšně zavádět změny ve firmách a dosáhnout vynikajících výsledků.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu