100%

Video školení Ivo Tomana „Systémy nepohody“
online video kurz

  • 2 lekce
Ivo Toman

Návod na Video školení Ivo Tomana „Systémy nepohody“

Video školení Ivo Tomana „Systémy nepohody“ je zaměřeno na osobní rozvoj a motivaci. Lektor Ivo Toman je uznávaný český školitel, motivátor a autor mnoha knih a audiopřednášek v oblasti osobního rozvoje, prodeje a marketingové psychologie. Má vrozený zdravotní handicap, který ho vedl k hledání efektivnějších cest k úspěchu a vypracoval se ve svém oboru.

Ve videu se dozvíte o systémech nepohody a jak s nimi pracovat. Systémy mohou být vnější i vnitřní. Mezi vnější systémy patří tvůrčí destrukce a systémové návody. Vnitřní systémy nepohody se zabývají téměř všemi aspekty osobního rozvoje, jako je zvládání stresu, sebedisciplína, komunikace, adaptabilita ke změnám a mnoho dalšího.

Kurz se zaměřuje také na špatné systémy nepohody, jako je oslabování slabých, hrdinství blbů nebo Stockdaleův paradox. Nejdůležitější částí kurzu je však tvorba vlastních systémů nepohody, které Vám pomohou využít své zdroje efektivně a neztrácet je.

Pokud se chcete dozvědět více o systémech nepohody a jejich vlivu na osobní rozvoj, doporučujeme se zúčastnit tohoto video školení s Ivo Tomanem.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Video školení Ivo Tomana „Systémy nepohody“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu