Celé video školení „Systémy nepohody“

Ivo Toman
06.02.2024 05:34

Vstoupit do kurzu

V rámci video lekce „Systémy nepohody“ se studenti kurzu dozví o různých systémech, které ovlivňují využívání a správu zdrojů. Lektor Ivo Toman představuje jak vnější, tak vnitřní systémy nepohody a poskytuje konkrétní rady a návody, jak se s nimi vyrovnat.

V rámci vnějších systémů nepohody jsou studenti seznámeni s konceptem tvůrčí destrukce a systémovými návody. Tyto faktory mají vliv na to, jak každý člověk využívá svoje zdroje a jak se s nimi pracuje.

Ve druhé části video lekce se lektor zaměřuje na vnitřní systémy nepohody, které se týkají individuálního chování a vnímání. Studenti se dozvědí, jak se zbavit stresu, jak vyhledávat problémy záměrně a jak se vypořádat s depresí. Dalším tématem je také sebedisciplína, důslednost a dodržování společenských pravidel. Lektor také podrobně rozebírá otázky přidávání hodnoty, nedotáčení problémů a varuje před slepým následováním odborníků.

V rámci této lekce jsou také představeny špatné systémy nepohody. Lektor upozorňuje na faktory jako oslabování slabých, hrdinství blbů, hloupý vzdor malého psa a Stockdaleův paradox.

Cílem lekce je podnítit studenty k vytvoření vlastních systémů nepohody, které jim pomohou efektivněji využívat jejich zdroje a dosáhnout lepšího manažmentu nepohody.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu