80%

Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR
online video kurz

  • 13 lekcí
Eva Dlouhá

Návod na Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR

Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR s lektorkou Evou Dlouhou je určený pro všechny milovníky sladkého, kteří se chtějí naučit profesionálně zdobit dorty. Eva Dlouhá je Mistr CUKRÁŘKA ČR 2019 a má více než čtvrt století zkušeností v oboru. V kurzu se naučíte sestavit, zahladit a potáhnout dorty, a především získáte dovednosti a techniky na jejich ozdobení.

Obsah kurzu zahrnuje různé druhy potahovacích hmot a modelovacích hmot, práci s jedlou fotografií, vytvoření dortů pro různé příležitosti (např. dort pro princeznu, dort pro fotbalistu, dort pro ženu) a také originální dort Ostrov ve 3D tvaru. Kurz se zaměřuje na rozmanitost dortů, od potahovaných a zahlazených po vysoké a moderní vyšší dorty.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti v dortovém umění a naučit se nové techniky a postupy. Užijte si sladké tvoření a získáte nejen uznání svého okolí, ale také celoživotní lásku k pečení a zdobení dortů. Připojte se ke kurzům Evy Dlouhé a objevte nekonečné možnosti dortového zdobení.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu