80%

PowerPoint nejen pro začátečníky
online video kurz

  • 10 lekcí
Josef Cvrček Josef Cvrček

Návod na PowerPoint nejen pro začátečníky

V kurzu „PowerPoint nejen pro začátečníky“ se naučíte, jak používat nástroj na tvorbu prezentací z kancelářského balíku MS Office 365. Kurzem vás provede zkušený lektor a expert na IT Josef Cvrček. PowerPoint je dnes asi nejrozšířenějším programem na tvorbu prezentací. I když se v něm pracuje snadno, řekněme až intuitivně, pro zpracování zajímavé prezentace potřebujete aplikaci znát mnohem víc do hloubky.

Právě s tím vám kurz pomůže. Naučíte se, jak správně využívat texty i obrázky tak, aby vaše prezentace zaujala a bavila nejen vás, ale i vaše posluchače. V posledním videu se navíc dozvíte, jak jim svoji prezentaci nejlépe představit. V kurzu také zjistíte, jak si přizpůsobit pozadí podle vlastních potřeb nebo jak využívat animaci a texty i obrázky rozpohybovat.

V kurzu se naučíte:
– jak pracovat se šablonami PowerPointu
– jak vkládat obrázky
– jak dělat přechody snímků
– jak obrázky rozpohybovat (animovat)
– jak si upravit prostředí
– jak hotovou prezentaci představit

Díky náplni kurzu zvládnou práci s PowerPointem úplní začátečníci, ale pomůže i těm pokročilejším. Lektor Josef Cvrček vás totiž naučí využít nástroje, které PowerPoint nabízí, opravdu důkladně a především vám ukáže i méně obvyklé, skryté funkce programu, které byste jinak obtížně hledali. Prezentaci nemusíte využívat jen pro představení vaší práce, znalostí, služeb nebo výrobků. PowerPoint využijete i třeba pro snadné a zábavné prohlížení fotografií z dovolené. V kurzu se také naučíte, jak do prezentace přidat například mluvenou řeč, animaci, 3D objekty a další.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu PowerPoint nejen pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu