Prezentace
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Prezentace” je poslední lekcí v kurzu “PowerPoint nejen pro začátečníky” vedeném lektorem Josefem Cvrčkem. Kurz vám pomůže naučit se používat nástroj na tvorbu prezentací z kancelářského balíku MS Office 365.

Ve videu této lekce se dozvíte, jak správně představit již hotovou prezentaci. Lektor vám ukáže, jakým způsobem ji nejlépe prezentovat a zaujmout své posluchače. Získáte tak cenné rady a tipy, jak svoji práci prezentovat profesionálně a efektivně.

Kurz “PowerPoint nejen pro začátečníky” vám kromě toho umožní se naučit další důležité dovednosti v práci s aplikací PowerPoint. Například se dozvíte, jak pracovat se šablonami, vkládat obrázky, dělat přechody snímků, animovat obrázky a upravovat prostředí podle svých potřeb.

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, kteří se s PowerPointem teprve seznamují, tak i pro pokročilé uživatele, kteří chtějí prozkoumat skryté funkce tohoto programu. Lektor Josef Cvrček vám totiž předá své bohaté znalosti a zkušenosti s práci v PowerPointu.

Připojte se k tomuto kurzu a zlepšte své dovednosti v tvorbě a představování prezentací pomocí programu PowerPoint.

Vstoupit do kurzu

Reklama