Vstoupit do kurzu

Lekce „Animace“ je součástí online videokurzu „PowerPoint nejen pro začátečníky“, který vám pomůže naučit se používat nástroj na tvorbu prezentací z kancelářského balíku MS Office 365. Kurzem vás provede zkušený lektor Josef Cvrček, který je expertem na IT.

V této konkrétní lekci se zaměříte na animaci ve vašich prezentacích. Naučíte se, jak rozpohybovat obrázky a texty v prezentaci, aby působila zajímavě a profesionálně. Animace je skvělý způsob, jak zaujmout publikum a vylepšit vaše prezentace.

Lekce obsahuje praktické kroky a tipy, které vám pomohou pochopit, jak efektivně využívat animaci ve vašich prezentacích. Lekce je vhodná jak pro začátečníky, kteří se s PowerPointem teprve seznamují, tak i pro pokročilé uživatele, kteří se chtějí naučit nové techniky a triky.

Ve videu vám bude lektor krok za krokem ukazovat, jak animovat obrázky a texty, a vysvětlí vám důležité detaily a možnosti, které PowerPoint nabízí. Po absolvování této lekce budete schopni vytvořit poutavé a profesionální prezentace s animovanými prvky.

Nenechte si ujít tuto skvělou lekci v rámci kurzu „PowerPoint nejen pro začátečníky“ a získejte nové dovednosti, které vám pomohou vytvářet úžasné prezentace.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu